Про сайт

Сайт Миколи Пушкаря

Тут висвітлюємо творчий доробок музиканта, імпровізатора й автора оригінальних пісень Миколи Олександровича Пушкаря, наданий для публікації особисто автором, його родиною, друзями і знайомими.

Зокрема, власними фото-, аудіо- та відеоматеріалами поділилися: пані Людмила Харченко й Лілія Харченко; панове Олександр Бондаренко, Кирило Булкін і Костянтин Павляк; а також користувачі YouTube: AkirA Alien, brian24021990, Олександр Бука, Nash Shevchenko, Roman Redka, PROSTIR VELICHKO - ВСЕ О CDI, Vector TV. За це їм усім велике спасибі! :)

Продовжуємо збирати аудіо-, фото- та відеоматеріали, пов'язані з творчістю Миколи Пушкаря. Будемо дуже вдячні за доповнення нашої добірки – якщо маєте у себе щось, надішліть нам, будь-ласка, на адресу: infoua8net[равлик]gmail.com.ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

Проект pushkar.infoua.net є некомерційним. Усі публікації подаються на сайті виключно для ознайомлення і на правах реклами.

Усі права на матеріали належать їх власникам, і на сайті представлені, оскільки знаходяться у відкритому публічному доступі мережі Інтернет. Адміністрація сайту не має інформації про неправомірність опублікування цих матеріалів.

Якщо Ви не бажаєте, щоб інформація про об'єкт Вашого авторського права була розміщена на цьому сайті, − повідомте нам, будь-ласка, на адресу: infoua8net[равлик]gmail.com.

При передруку та використанні матеріалів зазначте, будь-ласка, джерело – pushkar.infoua.net.